بعد از ۱۴ سال عکاسی خبری و کار در مطبوعات در سال ۹۴ تصمیم گرفتم که بصورت تخصصی عکاسی کودک انجام بدم. آن زمان، مثل الان خیلی عکاسی کودک مد نشده بود. از یک اتاق توی زیرزمین خونه شروع کردم و با تلاش شبانه روزی و ایده های جدید و دکورهای خاص تمام سعیم این بود که تخصصی ترین آتلیه کودک بشیم. البته ما نه اولین هستیم و نه بهترین (شعاری که ماشالا خیلی ها ازش استفاده میکنن) ولی ما همیشه در حال پیشرفت هستیم و مجموعه ی کوچک در حال بزرگتر شدن و خداروشکر الان با گذشت ۴ سال ، تونستیم خودمون رو جزو آتلیه های برتر تخصصی کودک قرار بدیم.

هر سال چند تا کارآموز میگیریم که با آموزش دادنشون، به مجموعه کوچک اضافه میشن و هم تعدادمون بیشتر میشه و هم کارها رو بصورت یک تیم حرفه ای انجام میدیدم نه فقط یک شخص.

در طول این چند سال همیشه احترام به مشتری و براورده کردن نیاز مشتری ها از یه آتلیه کودک برام مهمتریم مساله بوده و احتمالا بخاطر همین است که مشتری هام هم خیلی بهم اعتماد دارن و خداروشکر تا الان تونستیم بجز بحث عکاسی با کمک مشتریان کلی کار بزرگ بکنیم و تا حالا ۴ بار تونستیم یه کمپین خیریه راه بندازیم و کلی برای زلزله زده های سرپل ذهاب کمک جمع کنیم.

در این ۴ سال کلی عکاسی کودک در ایران پیشرفت کرده که بنظرم بخاطر رقابت و کارکردن سختی است که ما و باقی همکارانمون در آتلیه های دیگر انجام میدیم. امیدواریم در آینده نزدیک بتونیم به بهترین آتلیه دنیا تبدیل بشیم و رضایت تمامی مشتری هامون رو مثل قبل داشته باشیم و همچنین نفرات بیشتری رو آموزش بدیم.

محمد نصیری

نمونه عکسهای غیر از کودک رو میتونید در وبسایت شخصیم ببینید.

www.mohammadnassiri.com

تصویر درباره ما